Buurtbus Laarbeek

Welkom op de site van Buurtbus Laarbeek

Lijn 261 naar Helmond Havenplein

Het rijschema v.v. vindt u hieronder.

Van Beek en Donk naar Helmond Havenplein

B en DGemeentehuis 08.0309.0310.0311.0312.0313.0314.0315.0316.0317.0318.03
 Brug Donk 08.0409.0410.0411.0412.0413.0414.0415.0416.0417.0408.04
 Oude Bemmerstraat 08.0509.0510.0511.0512.0513.0514.0515.0516.0517.0518.05
 Donkersvoort 08.0909.0910.0911.0912.0913.0914.0915.0916.0917.0818.09
MariahoutOranjeplein07.1208.1209.1210.1211.1212.1213.1214.1215.1216.1217.1218.12
 Ginderdoor07.1408.1409.1410.1411.1412.1413.1414.1415.1416.1417.14 
LieshoutBaverdestraat07.1608.1609.1610.1611.1612.1613.1614.1615.1616.1617.16 
 Heuvel07.1708.1719.1710.1711.1712.1713.1714.1715.1716.1717.17 
 Servaasplein07.1808.1809.1810.1811.1812.1813.1814.1815.1816.1817.18 
 Bavaria07.1908.1909.1910.1911.1912.1913.1914.1915.1916.1917.19 
Aarle RixtelLieshoutseweg07.2108.2109.2110.2111.2112.2113.2114.2115.2116.2117.21 
 Molenstraat07.2208.2209.2210.2211.2212.2213.2214.2215.2216.2217.22 
 Kouwenberg07.2307.2308.2310.2311.2312.2313.2314.2315.2316.2317.23 
 Bosscheweg/Klokstr.07.2408.2409.2410.2411.2412.2413.2414.2415.2516.2517.24 
 De Dreef07.2408.2409.2410.2411.2412.2413.2414.2415.2516.2517.24 
HelmondVerliefd laantje07.2708.2709.2710.2711.2712.1713.2714.2715.2716.2717.27 
 Bachlaan07.2808.2809.2810.2811.2812.2813.2814.2815.2816.2817.28 
 Ziekenhuis07.2908.2909.2910.2911.2912.2913.2914.2915.2916.2917.29 
 Havenplein07.3208.3209.3210.3211.3212.3213.3214.3215.3216.3217.32 

Van Helmond Havenplein naar Beek en Donk

HelmondHavenplein 07.3808.2809.3810.3811.3812.3813.3814.3815.3816.3817.38
 Keyserinnedael 07.4008.4009.4010.4011.4012.4013.4014.4015.4016.4017.40
 Bachlaan 07.4208.4209.4210.4211.4212.4213.4214.4215.4216.4217.42
 Verliefd Laantje 07.4308.4309.4310.4311.4312.4313.4314.4315.4316.4317.43
Aarle RixtelDe dreef 07.4508.4509.4510.4511.4512.4513.4514.4515.4516.4517.45
 Bosscheweg/Klokstr 07.4608.4609.4610.4611.4612.4613.4614.4615.4616.4617.46
 Kouwenberg 07.4608.4609.4610.4611.4612.4613.4614.4615.4616.4617.46
 Molenstraat 07.4708.4709.4710.4711.4712.4713.4714.4715.4716.4717.47
 Lieshoutseweg 07.4808.4809.4810.4811.4812.4813.4814.4815.4816.4817.48
LieshoutBavaria 07.5008.5009.5010.5011.5012.5013.5014.5015.5016.5017.50
 Servaasplein 07.5108.5109.5110.5111.5112.5113.5114.5115.5116.5117.51
 Heuvel 07.5208.5209.5210.5211.5212.5213.5214.5215.5216.5217.52
 Baverdestraat 07.5308.5309.5310.5311.5312.5313.5314.5315.5316.5317.53
MariahoutGinderdoor 07.5508.5509.5510.5511.5512.5513.5514.5515.5516.5517.55
 Oranjeplein06.5707.5708.5709.5710.5711.5712.5713.5714.5715.5716.5717.57
B en DDonkersvoort07.0108.0109.0110.0111.0112.0113.0114.0115.0116.0117.01 
 Oude Bemmerstraat07.0508.0509.0510.0511.0512.0513.0514.0515.0516.0517.05 
 Brug Donk07.0608.0609.0610.0611.0612.0613.0614.0615.0616.0617.06 
 Gemeentehuis07.0708.0709.0710.0711.0712.0713.0714.0715.0716.0717.07 


Voor aansluitingen Bavaria kruispunt klik hier.